Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat ile eşyalarınızı daha güvenli ve hızlı şekilde taşıyoruz. Eşyalarınızı araçlarımıza güvenli şekilde istifliyor ve taşınacağınız yeni adrese doğru yola çıkıyoruz. Yeni yaşam alanınıza kusursuz bir şekilde paketlediğimiz eşyalarınızı yerleştiriyor ve monte(montaj) işlemlerini de ekibimizdeki işinde uzman ustamız tarafından gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınız için güvenli asansör nakliyat tercih edebilirsiniz.

Asansörlü nakliyat günümüzde bir çok evden eve nakliyat hizmetinde tercih edilmekte ve firmamız tarafından da önerilmektedir. Bazı binalar yapısı itibari ile merdiven boşlukları çok dar olabilir yada dönüş alanı zor olan olabilmektedir. Bu durum bir çok nakliyeci için oldukça güçlük çekmesi anlamına geliyor. Eşyalarınız için kusursuz nakliyat hizmeti sağlamak isteyen firmalar için eşyalara bir zarar gelmemesi için aşırı özveri göstermektedir. Bu durumda asansörlü nakliyat tercih ederek eşyalarınızın güvenliğini elde edebilirsiniz.

asansörlü nakliyat

Ankara Asansörlü Nakliyat

Eşyalarınızın paketlemesinden asansör yerleşimine, araç istiflemesinden tekrar yeni adresinize yerleştirip paket açılımına kadar rio nakliyat ekibi yapmaktadır. Eşyalarınız paketlenme işleminin ardından araç filomuzdan seçilmiş geniş araçlarımıza yerleştiriliyor ve yeni adreslerine doğru ,Sigortalı bir şekilde yola koyuluyor. Tüm nakliyat hizmetlerinizde olabilecek aksiliklerin önüne geçmek için sigorta işlemi yapılmaktadır.

Evinizi asansörlü taşıtın yada taşıtmayın sigorta yapmanız sizler için en iyi tercih olacaktır. Sigortalı asansörlü nakliyat taşıma demek güvence demektir. Rio nakliyat tüm taşıma hizmetlerini garantili olarak yerine getirmektedir. Eşyalarınızın en kısa sürede yeni eve taşınması ve hızlı olarak gerçekleştirebilirsiniz. En iyi fiyatlarla evinizi taşıtmak için rio nakliyat tercih edebilirsiniz.

asansörlü nakliyat

Ankara Asansörlü Nakliyat

Ankara asansörlü ev taşıma hizmeti için kurulan asansör sistemi nakliye işi için tasarlanmış bina dışına özel olarak kurulmaktadır. Rio nakliyat olarak 2 farklı asansör çeşidimiz bulunmaktadır. Bunlar mekanik ve hidrolik sistem diye ikiye ayrılır. Mekanik asansörler uygun fiyatlı olup, kullanım açısından ve zaman açısından tercih edilmez. Hidrolik asansör ise çok daha hızlı ve kullanımı oldukça pratik olmaktadır.

Asansör kullanımı için sadece işinde uzman ve kullanabilme ehliyeti olan personelimiz bulunmaktadır. Asansör ile taşınacak eşyanın hacmi, kilosu ve çapı değerlendirilerek yüklenmektedir. Evden eve nakliyat yada parça eşya taşıma hizmeti almak için eviniz 1. kat ve üstünde ise asansörlü nakliyat tercih edebilirsiniz. Fiyatlandırma olarak piyasa da olan en iyi fiyatlar ile asansör kiralaması yapabilirsiniz.

asansörlü nakliyat

Ankara Asansörle Taşınma

Yüksek katlı binalarda yük asansörü bulunmuyor olması ve merdivenden eşyaları taşıma hizmeti artık eskide kaldı. Eşya yükleme ve boşaltma eşyalarınızın kusursuz denecek şekilde taşınması öncelik hedeflerimizin başında gelmektedir. Ankara ilimizde geniş filo araçlarımız ile tüm eşya taşıma hizmetlerini rahatlıkla karşılayabiliyoruz. Geniş araç filosu yanında asansör araçlarımızda birçok olması sebebi ile aynı günde bir çok adreste gerçekleşebilmektedir.

Rio nakliyat tüm taşınma hizmetlerinde en önem verdiği husus müşterilerimizin memnuniyeti olmaktadır. Üst seviye müşteri ilişkileri ile kusursuz bir nakliyat gerçekleştirmek en büyük hedefimiz ve planımızdır. Taşınma öncesinde yapılan sözleşmeler müşterilerimizi güvence altına alır ve tüm hizmetlerde sorunsuz olarak tamamlanır. Büyük eşyaların merdivenden inerken yada çıkarken sorun yaşanmaması için asansörlü nakliyat tercih edebilirsiniz.