uluslararası taşımacılık

Şirketimiz tarafından uluslararası taşımacılık hizmetinde karayolu nakliyat, demiryolu nakliyat, denizyolu nakliyat ve havayolu nakliyat olarak 4 koldan taşıma yapılmaktadır. Rio nakliyat uluslararası taşıma ve nakliye hizmetini 30 yılı aşkın süredir başarılı projeler yürüterek ihtiyaçları kısa sürede yerine getirmektedir. İster kişi olarak isterseniz de firma olarak tüm eşyalarınızı dilediğiniz ülkedeki konuma taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Rio nakliyat eski firma olması sebebi ile oluşabilecek tüm farklı taleplere karşılık vermek için oluşturduğu spesifik ve doğru çözümler sağlamaktadır. Geniş araç filo ağı ortalama araç yaşı asla 5 yaşını geçmemiş dinamik araçlar ile çalışıyoruz. Hızlı ve hasarsız olarak eşyalarınızı taşıtmanız hem işinizi kolaylaştırır hem de ticaretinize ekstra güç sağlar.

Karayolu Uluslararası Nakliyat

En çok tercih edilen karayolu taşımacılık daha güvenilir ve fiyatları daha uygun olması sebebi ile çoğunlukla müşterilerimiz tarafından tercih edilir. Karayolu uluslararası taşımacılık istediğinizde ekibimiz adresinize geliyor, eşyaların paketlemesini sağlıyor ve araca yüklenecek hale getirmektedir. Eşyalarınızın hasarsız olarak yola çıkması adına personelimiz kamyon yada tır dorsesi itina ile eşyalarınızı dizecektir. Keşif ekiplerimiz eşyalarınızın hacmine göre araç belirlemesini 1 gün önceden yapacaktır.

Günümüzün getirdiği teknoloji ile eşyalarınız araca yüklenme esnasında asansörlü nakliyat hizmetinde kullanılan asansör marifeti ile araca yükleme yapılması daha güvenli bir ortam oluşturacaktır. Önce müşteri memnuniyeti anlayışı ile eşyalarınızı karayolu nakliyat ile istediğiniz ülkede, adrese ve hatta daire yerleşimini dahi üstleniyoruz. İster eşya taşıtın ister ticari anlamda malzeme taşıtın tam anlamıyla ihtiyaçlara göre her seçenek bulunmaktadır.

Uluslararası Taşımacılık

Deniz Yolu Uluslararası Nakliyat

Denizyolu taşımacılığı ülkemizde de oldukça yayın olarak kullanılmaktadır. Rio nakliyat şirketimiz gemiz ile taşımacılık konusunda yılların tecrübesi ve kalifiyeli personelleri ile tüm gümrük işlemlerini de sizler için destek veriyoruz. Yükleriniz Ankara ilimizde istediğiniz adresten yüklenerek talep edilen konuma güvenilir olarak kusursuz taşınır. Gemi ile eşya taşıma işini yıllar içerisinde yüzlerce defa gerçekleştirmiş olan rio nakliyat firmamız sizlere de en kusursuz nakliye hizmetini sağlayacaktır.

Eşyalarınızı özel paletlere yükleyerek konteyner e düzenli olacak şekilde yerleşimini yapıyoruz. Bu istifleme hizmeti rastgele yapılacak bir iş değildir. İstifleme işlemini yapan kişiler bu işin eğitimini almış ve yılların tecrübesi ile çalışmaktadır. Rastgele yerleşen malzemeler, binlerce deniz mili mesafe yol kat edeceği düşünülürse ciddi hasar verebilir. Rio nakliyat tüm kadrosu eğitimli olarak uluslararası taşımacılık hizmetini özenle, güvenilir, kusursuz ve garantili olarak bir taşıma gerçekleştirecektir.

Uluslararası Taşımacılık

Havayolu Uluslararası Nakliyat

Eşyalarınızı havayolu taşımacılığı ile en hızlı şekilde nakliyesini sağlayabilirsiniz. İster ev eşyası taşıma isterseniz de ticari olarak malzeme gönderimi yapabilirsiniz. Rio nakliyat olarak hedefimiz daima en iyisi olmak ve tüm projelerde kusursuzluk adı altında gerçekleştirmektir. Uluslararası taşımacılık hizmetinde uzmanlaşan kadromuz çoğunlukla sabit kişiler ile çalışmaktadır. Rio nakliyat ekibine oldukça güvenmekte ve tüm hizmetleri başarılı olarak yerine getirmektedir. Bize güvenin ve eşyalarınızı kusursuz taşıtın.

Rio nakliyat olarak uluslar arası taşımacılığı normal standart yolcu uçağı değil, kargo uçaklarında bulunan özel bölümlerimizde gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızın güvenliğini ön planda tutarak oluşabilecek tüm aksilikleri biliyor ve ona göre hazırlıklı çalışıyor. Eşyaların taşınması sizler için stresli olabilir. Fakat evden eve nakliyat firması bu konuda tecrübeli ile sizlere sorunsuz, hızlı ve tüm planlaması hazır olarak yerine getirir. Ankara uluslararası nakliyat ihtiyacınız bulunuyor ise rio nakliyat sizlere en profesyonel sonuçları ortaya çıkartacaktır.

Uluslararası Taşımacılık

Demiryolu Uluslararası Nakliyat

Demiryolu taşımacılığı eşyalarınızın tren vagonları ile taşınması anlamına gelmektedir. En güvenilir taşınma türü olarak gözüken tren ile eşya taşıma hizmetinden yararlanabilirsiniz. Güvenli, ekonomik ve az eşyası olan ev taşıma yada ticari olarak malzeme taşıtma isteyen kişi ve firmalar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Demiryolu nakliyat ile eşyalarınız güven ortalımdan ve kapalı vagonlarda firmamıza özel olarak tahsis edilmiş bölümlerde taşınmaktadır. Eşyalarınızı rahatlıkla uluslararası taşımacılık hizmeti veren firmamıza emanet edebilirsiniz.

Biliyoruz ki taşınma, nakliye hizmetleri zor ve meşakkatli bir iştir. Fakat uluslararası taşımacılık hizmeti almak istediğiniz firmanın tecrübeli, çevresi tarafından saygın olması tüm taşınma sürecini sorunsuz olarak atlatılmasını sağlar. Dünyanın tüm ülkelerine eşya taşıyan rio nakliyat talep olması durumunda bir kaç araçla dahi yola çıkabilmektedir. Şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat gibi hizmetler ayrı ekip ve araçlarla yapılmakta olup, uluslararası nakliyat hizmeti farklı ekibimiz ile gerçekleştirilmektedir.