Depolama

Tüm eşya depolama yada parça eşya depolaması hizmeti ihtiyacınızda kaliteli ve bu işi 30 yılı aşkın süredir yapan firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Depolama hizmeti işini özveri ile gerçekleştiren firmalar tarafından yapılması gerekmektedir. Depolama hizmeti profesyonellerce yapılması sürecin en iyi şekilde ilerlemesi anlamına gelmektedir. Eşyalarınızı güvenilir ve köklü firmalara teslim ediniz.

Kiralık eşya deposu olarak sunduğumuz bölmeler yüksek standartlara sahip bölümlerdir. Depo alanları günün her saati hiç bir aksama olmadan güvenlik kameraları ile izlenmektedir. Güvenlik ve sağlık kısmına çok önem veriyoruz. Sabit ve dönüşümlü olarak güvenlik görevlileri bulunan depolarımız önce güvenliği tutarak sağlam bir yapıda tutuyoruz. Parça eşya taşıma hizmeti yada parça eşya depolama hizmeti için rio nakliyat tercih edebilirsiniz.

Ankara Depolama

Hijyenin çok önemli olduğu bu günlerde eşyalarınızın bulunduğu depoları haşere ilaçlama firması ile sürekli ilaçlatıyoruz. Şirketimiz sizi çok iyi anlıyor ve taleplerinizi en iyi şekilde karşılamak adına çalışıyoruz. Depolama hizmeti aldığınızda tüm süreç boyunca sabit ücretle karşılaşmanız adına sözleşme yapılmaktadır.  Rio nakliyat olarak tüm depolama hizmetleri için hizmet sağlayan personellerimiz profesyonel olarak hizmet sağlamasından ötürü rahatlıkla bir süreç geçirebilirsiniz.

Ankara depolama hizmeti almak istiyorsanız, eksiksiz teslimat, paketleme, adresten alım ve yerleşim olarak tüm hizmetleri rio nakliyat ekibi gerçekleştirmektedir. Ankara da en işlek caddelerinde dahi taşınmak istiyorsanız asansörlü nakliyat ile eşyanızı teslim alıp depolarımıza teslim alıyoruz. Eşyalarınızın kilit altında muhafaza edildiği deponun bir anahtarı da sizlerde olacaktır. Dilediğiniz zaman eşyalarınızı kontrol edebilir ve haberli/habersiz deponuza gelebilirsiniz. Depo kiralama gün, hafta, ay, yıl gibi seçenekler ile depolama yapabilirsiniz.

Depolama

Kiralık Depolama

Eşyalarını depolamak isteyen bir çok kişi ve firma olmaktadır. Ankara depolama hizmeti veren firmamızın çoğu ilçe de ayrı ayrı depolama alanları bulunmaktadır. Bu bölümlerin bazıları tamamiyle kendi tasarımımız olup tam anlamıyla güvenli olmaktadır. Eşyalarınızı depolama hizmeti için aldığımızda tüm detaylar sözleşme üzerinde belirtilmektedir. Güvenceli şekilde rio nakliyat ile eşyalarınızı evden eve nakliyat yada depolama yapabilirsiniz.

Ev kirası ödemektense eşyalarını depolama ihtiyacı olabilecek bazı durumlar,

  1. Evde büyük bir tadilat yapanlar
  2. Eşyası olmasına rağmen eşyalı ev tutan kişiler
  3. Öğrenciler için okul kapandığı yaz sezonunda
  4. Geçim sıkıntısı nedeniyle evlerini birleştiren aileler
  5. Planlı/plansız yurt dışı görevi olanlar veya çalışmaya yada tatile gidenler
  6. Taşınırken yeni evi hazır olmadığında eşyaların ortada kalmasındansa depolama yapabilirler.

Ülkemizde ve dünyada depolama hizmetleri örnekleri sıkça kontrol edilmekte ve gelişen teknolojiye sürekli ayak uydurulmaktadır. Rio nakliyat her geçen gün kendini geliştiren yapısı ile sizlerle paylaşacağımız giriş bilgileri ile depolara bağlanabileceğiniz güvenlik kameraları ile canlı olarak izleyebilirsiniz. Size özel eşya depolama alanları; rutubet, toz, nem, haşere gibi istenmeyen durumların oluşmaması için sürekli ilaçlanmaktadır. Doğal afetlerden de korunma sağlayan şirketimiz hiç bir olumsuzluk ile karşılaşılmadan sorunsuz bir süreç vaat etmektedir. Rio nakliyat işletmemizde kiralık depolama hizmeti %20 indirimi ile verilmektedir.