Konteyner Kiralama

Konteyner kiralama hizmetine rio nakliyat a ait olan kiralık olarak tercih edebilirsiniz. Konteyner depoları genel olarak çelik malzemeden üretilmiştir. Sağlam ve güvenilir olan bu konteyner depolarımız ile eşyalarınızın muhafazası istediğiniz süre aralığında kaliteli bir şekilde yapılır. Kişi yada firma olarak eşyalara en uygun konteyner kiralaması yapabilirsiniz.

Belirli bir süre yada belirsiz süre aralığında konteyner kiralama yapabilir ve bu hizmeti en ekonomik fiyatlar ile alabilirsiniz. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık kiralama seçenekleri ile her bütçeye uygun avantajlı fiyatlar ile alternatifli hizmet anlayışı ile rio nakliyatı tercih edebilirsiniz. Depo olarak kullanabileceğiniz konteynerler uygun fiyatlı olmasından ötürü sıkça tercih sebebi olmaktadır.

Kiralık Konteyner Depolama

Konteyner deposu çelik yapısı, çeşitli ebatlarda olması ve iç metreküp hacminin de değişkenlik göstermesi kiralandığı döneme ait fiyatlandırmasını değiştirmektedir. Konteyner çelik gövdesi ve iç yapısı itibari ile hiç bir hava muhalefeti ve rutubet, nem gibi durumların olmasını ortadan kaldıracaktır. Firmanıza yada kendinize ait kiralık konteyner ihtiyacınız var ise rio nakliyat ile hemen iletişime geçebilir ve detayları öğrenebilirsiniz.

Konteyner kiralama hizmeti aldığınızda kendinize ait özel bir bölüme sahip olabilirsiniz. Konteyner depolama hizmeti alıp içerisine eşyalarınızı koydurduğunuzda en önemli husus eşyalarınızın güvende olmasıdır. Rio nakliyat tüm güven problemlerini ortadan kaldırarak konteynerinizi içiniz rahat olacak şekilde konumlandırmış ve 7 gün gelebilecek 24 saat izlenmektedir. Ayrıca vardiya sistemi ile çalışan ruhsatlı güvenlik görevlilerimiz tam koruma sağlamaktadır.

konteyner kiralama

Konteyner Depolama Sistemi

Konteyner kiralama prosedürler vs. sizler için zor gibi gözükebilir fakat oldukça basit ve bir kaç saat içinde tamamlanabilen hizmet olmaktadır. Rio nakliyat olarak firmamızda tarafından tüm evden eve nakliyat ve konteyner kiralama hizmetleri profesyonel olarak verilmektedir. Anlaşma ve sözleşme karşı taraflı imza altına alınarak konteyner depolama hizmeti için eşyalarınız adresinizde önce paketleme yapılır. Ardından eşyalarınız nakliye aracına taşınır ve ardından size ait ve anahtarı sizde olan deponuza taşınmaktadır. Tüm bu süreçler boyunca sizlerin de eşlik etmesini önemle rica ediyoruz.

Eşyalarınız için sabit bir depoya ihtiyacınız var ise konteyner kiralama seçeneğinden yararlanmak için hemen iletişime geçebilirsiniz. Eşyalarınızı konteyner deponuza götürürken mutlaka sözleşme imzalamalı ve detayları okumalısınız. Şehirlerarası nakliyat yapacağız esnada yeni adresinize sığmayacak olan eşyalarınız için depolama hizmeti de alabilirsiniz. Ankara konteyner kiralama hizmetleri için profesyonelleri tercih edin rahat bir süreç geçirin.