Eşya Depolama

Doğru firma seçimi ile eşya depolama hizmeti aldığınızda dilediğiniz süre aralığında eşyalarınız güvenli olarak muhafaza edilir. Tüm eşyalar için verdiğimiz depolama alanları, hijyenik ortam, korunaklı yer ve kısa sürede ulaşabileceğiniz depolar da muhafaza ediyoruz. Rio nakliyat ile iletişime geçerek Ankara da eşya depolama hizmeti almak istediğinizi söylediğinizde eşyalarınızın hangi lokasyon daki depolarda muhafaza edileceği bilgisini alabilirsiniz.

Eşyalarınızı depolamak için kullanılan bölümlerin mülkiyeti tamamiyle rio nakliyata ait olması sebebi ile süre sorunu olmadan dilediğiniz vakit aralığında eşyalarınızı bize emanet edebilirisiniz. Depolama ihtiyacı normal bir ev kirasına göre oldukça uygun ve sizleri zorlayacak rakamlardan oluşmamaktadır. Tamamiyle müşteri ve memnuniyet odaklı çalışan şirketimiz kaliteli ve kusursuz bir süreç sağlamaktadır.

Eşya Deposu Kiralama

Ankara ilimizde kullanıma sunduğumuz eşya depoları tam bir fiyat performans ürünüdür. Oldukça uygun fiyatlar ile eşya deposu kiralama hizmeti alabilirsiniz. Kiralanan depo bölümleri özel olarak tarafımızca tasarlanmış ve sadece eşya depolama için kullanılmaktadır. 30 yılı aşkındır sektörde olan rio nakliyat oluşabilecek tüm aksiliklerin önüne geçmek adına tüm prosedürleri en iyi şekilde yerine getirmektedir.

Eşyalarınız depolarda muhafaza edilirken kiracı olmadığımız için herhangi bir süre aralığında zorunluluk kılmıyoruz. Evden eve nakliyat hizmetini de eşya depolama hizmetini de ilk kuruluşumuzdan bugüne kusursuzluk içerisinde kurumsal kimliğimiz ile yerine getiriyoruz. Ankara eşya depolama hizmeti almak için profesyonel firma olan rio nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz.

Eşya Depolama

Eşya Depolama Güvenli Depo

Eşyalarınızı güvenli bir depoya teslim etmeden önce mutlaka sözleşme ile kendinizi garanti altına almalısınız. Güvenli depo arıyorsanız sözleşme koşullarını dikkatle bakarak her kusuru imza altına alarak süreçte olabilecek tüm aksiliklerin önüne geçmelisiniz. Rio nakliyat olarak eşya depolama hizmeti alacağınız depolar 7/24 güvenlik kamerası ile takip edilmekte ve ayrıca vardiyalı güvenlik personelince rutin kontroller sağlanmaktadır. Güvenli ve temiz depoda fazla olan eşyanız yada komple ev eşyalarınızı teslim edebilirsiniz.

Ankara da bir çok ilçe de bulunan depolarımız mülkiyeti firmamıza ait olmasından ötürü tüm depo tasarımlar özel olarak yaptırılmıştır. Kapalı alanda bulunan bu depolar, yeterli havalandırma sistemi, rutubet, nem ve tozlanmanın mümkün olmadığı bölümlerden oluşmaktadır. Rutin ve belirli aralıklarla ilaçlama da yapılmaktadır. Profesyoneller ile çalışarak eşyalarınızı güvenilir depolara emanet edebilirsiniz.

Eşya Depolama

Eşya Depolama Süreci

Ankara Rio nakliyat olarak evden eve nakliyat ekipleri tarafından adresinizden eşyalar paketlenir. Bulunduğunuz kata göre asansörlü nakliyat vasıtası ile eşyalarınız araçlara indirilir. Araç içerisinde düzgün ve dikkatli olarak yerleştirilen eşyalar Ankara da size en yakın olan depo bölgesine yola çıkar. Araçlardan direk kiraladığınız ve sizlerde anahtarı olan deponuza indirilerek istiflemesi yapılmaktadır. Talep olması halinde hiç bir eşya üst üste konulmamaktadır.

Eşya depolama hizmet için eşyalar yerleştikten sonra kapı kapanır ve sizlere de anahtar teslim edilmektedir. Eşyalarınızı özel olarak depolamak isterseniz firmamız adresinize gelmeden önce eşyaların paketlemesini yapabilirsiniz. Kurumsallık içerisinde yerine getirilen depolama hizmeti tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Eşya depolama için adresinize gelecek olan ekipten önce keşif ekipleri gerek eşyaların hacim ve ağırlığını not alarak sözleşmede belirtecektir.