özel eşya depolama

Eşyalarınız sizin için kıymetliyse bizim içinde özeldir. Özel eşya depolama hizmeti istediğiniz zaman aralığında kiralanabilmektedir. Depo kiralama hizmet talep ettiğinizde adresinizden özel eşyanızı paketlemesini yaparak teslim alır ve depolama alanına muhafaza altına alınır. Özel eşya depolama hizmetini çeşitli şekilde verilmektedir. Eşyalarınızı depolama hizmeti istiyorsanız zaten kıymetlidir. Fakat çok değerli maddi ve manevi açıdan özel olan eşyalar konteyner depolama hizmetini önermekteyiz.

Tarafımızca teslim alınacak eşyalar özel olarak ürettirdiğimiz ambalajlar ile sarılarak, darbe alması durumunda dahi zarar görmeyecek şekilde paketlenir. Depolama hizmeti çok önemli ve kapsamlı yapılması gerekmektedir. Ankara ilimizde eşya depolama hizmeti verdiğimiz bir çok ilçe bulunmakta ve bu depoların tamamı mülkleri rio nakliyat firmamıza ait olmaktadır. Eşyalarınızı süre kısıtlaması olmadan aylarca yada yıllarca rahatlıkla kiralık depolar da tutabilirsiniz.

Özel Eşya Depolama Hizmeti

Özel eşyalar sizler için kıymetli olduğunu biliyor ve tüm çalışmalarımızda bu önlemi alarak sağlıyoruz. Depoların kapalı sistem olmasından ötürü hiç bir doğal afetin zarar veremeyeceği şekilde tasarlanmıştır. Özel eşya olarak antika depolama, piyano depolama, çelik kasa depolama, koleksiyon depolama gibi sizin için özel olan eşyalar bizim içinde özeldir. Özel eşya olarak ofis depolama hizmeti kapsamında da hizmet alabilir ve ofisinizde bulunan özel eşyaları depolayabilirsiniz.

Tüm depolama süreci boyunca eşyalarınız ilk adresinizden alınmasından tekrar sizlere teslim alınana kadar sigortası yapılmaktadır. Sigorta en önem verilen konulardan bir tanesidir. Sigortası yapılmadan hiç bir eşyayı almıyor ve işlem yapamıyoruz. Tarafımızca gerçekleştirilen sigorta işlemleri onay alındıktan sonra çalışmalara başlıyor ve vaktinizi en minimize edecek şekilde alıyoruz. Ankara genelinde depo kiralama yapmak istiyorsanız rio nakliyat ivedilikle hareket ederek sizlere en iyi imkanı sağlayacaktır. Tüm özel eşya depolama hizmeti için kullanacağınız alanlarda sabitleme bölümleri ve raflar olması sebebi ile eşyalarınıza süreç boyunca herhangi bir zarar yada deforme olması söz konusu olmamaktadır.

özel eşya depolama

Özel Eşya Depolama Sistemi

Özel eşya depolama sistemi çalışma usulü şu şekilde olmaktadır. Rio nakliyat olarak çağrı merkezimize ulaştığınızda sizlere kısa ve öz depolama hakkında bilgi verilecektir. Ankara depo kiralama hizmeti için ilçenize en yakın adresi seçtikten sonra özel eşya nakliyesi için gün belirlenecek olup o günden 1 gün önce keşif ekibi adresinize gelecektir. Özel eşya depolama için teslim edeceğiniz eşyanın en, boy, hacim, kilo ölçümü yapılıp sözleşmeye yazılacaktır.

Eşyanızın teslim alınacağı gün eşyanın hacmine göre araç seçilerek evden eve nakliyat ekibi adresinize gelecektir. Eşyanın yada eşyaların paketleme hizmeti tarafımızca yapılacak olup sizlerin sadece izlemesi yeterli olacaktır. Özel olan eşyalar paketlemesi tamamlandıktan sonra araçlara yüklenerek depo ya doğru yola çıkacaktır. Depoya gelindiğinde araçlardan alınarak size özel deponuza indirme işlemleri uygulanacak olup en uygun şekilde yerleşimi yapılır. Ardından kapılar kitlenerek anahtarlardan bir yedeği istediğiniz an girip çıkabilmeniz için size teslim edilmektedir.

özel eşya depolama

Özel Eşya Depolama Ücreti

Eşyalarınız dilediğiniz süre boyunca depolarımızda muhafaza altında kalabilmektedir. Özel eşya depolama ücreti eşyanızın hacmi, kiralanacak depo metrekaresi ve kiralama süresi belirlemektedir. Bütçenize uygun kiralık özel eşya deposu arıyorsanız en doğru fiyatlar ile rio nakliyat sizlere sağlayabilmektedir. Korunaklı depolar 7/24 güvenlik kameraları ile izlenebilmektedir. Son teknolojik aletleri kullanarak depo bölgesinin güvenliğinden hiç bir taviz vermiyoruz.

Rio nakliyat olarak özel eşya deposu fiyatları günlük, haftalık, aylık, yıllık gibi tüm seçenekler bulunmaktadır. Eşyalarınızı sizden almadan önce 4 bir yanından resimlerini çekerek kayıp altına alıyor ve 5 yıl süre ile cihazlarımızda yedek olarak bulunduruyoruz. Eşyanızın ağırlığı, taşıma için gerekli personel, kullanılacak araçlar gibi bir çok etkende fiyatlandırma için büyük etkenlerdir. Eşyalarınızın hızlı ve daha güvenilir ortamda taşınması için asansörlü nakliyat tercih edilebilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. %20 indirimli nakliyat yada kiralama hizmeti almak için iletişime geçebilirsiniz.