Rio nakliyat olarak Ankara evden eve nakliyat hizmeti için doğru tercihiniz olacaktır. Profesyonel ve kurumsallık ile tüm çalışma ruhsatlarına sahip firmamız, K3 yetki belgeli nakliye şirketi K3 belgesi olan şirketimiz de tüm taşımacılık belgelerimiz tamdır. Vergi Mükellefi ve Türk Ticaret Odası Kayıtlı Firma Vergi levhası ve Türk ticaret odasına kayıtlı tüm resmi belgesi ile tüm odalara kayıtlı olarak hizmet sağlıyoruz. İşimizi severek saygı ile gerçekleştiriyoruz.

A'dan Z'ye bütün nakliye hizmetlerini tek bir çatı altında toplayan firmamız sizin bu mutluluğunu karşılayacak bütün hizmet ve teknolojik ekipmanlardan yararlanmış ve yararlanacaktır. Nakliyat, depolama hizmetini, geniş kadrosu ve geniş araç kapasitesi ile aynı gün içerisinde onlarca nakliye hizmeti verebilmektedir. İşin uzmanları ile çalışarak sorunsuz ve zamanında nakliye hizmetini alabilirsiniz.

Nakliyat hizmeti çalışma prensibi ve prosedürlerimizde öncelik daima müşterilerimize ait olmaktadır. Başkentimiz Ankara da ister şehir içi taşıma ister şehirler arası taşınma hizmeti fark etmeksizin dilediğiniz gün ve saatte garantili olarak yapıyoruz. Tüm taşınma işlemlerinde garanti altına almamızdan ötürü en çok tercih edilen nakliyat şirketi almaktayız.

Şirketimiz 1990 yılında kurulmuş olup ortalama 32 yıldır ev taşıyoruz. Onlarca çalışma ekibi ile herkesin özellikle kendi işini yapmasına özen göstererek eğitimli kişiler tarafından hizmet veriyoruz. Ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanmak için rio nakliyat tercih edebilirsiniz. Nakliye sektöründe profesyonel olarak çalışan firmamız depolama alanları olarak da oldukça geniş kapsamlı çalışmaktadır. Eşya depolama, ofis depolama, konteyner depolama ve özel eşya depolama gibi tüm depo ihtiyaçlarınız kusursuz sağlanmaktadır.

Taşınmak zorlu bir süreç olduğunu düşünebilirsiniz. Aslında kimse kolay kolay yaşadığı yeri bırakarak taşınmak istemeyebilir. Yıllarca alıştığınız düzeninizi bozarak olduğunuz yerden çıkmaz zor geliyor olabilir. Fakat rio nakliyat sizlere tüm taşınma sürecinde destek olacak ekibe sahiptir. Ankara da yaşamımızı sürdürdüğümüz ve eski köklü firma olmamızdan ötürü tüm çevreye hakimiz. Taşınacağınız bölge hakkında dahi sizlere detaylı bilgi verebiliriz. Ankara evden eve nakliyat hizmeti ve daha fazla ekstra hizmet için bizi hemen arayabilirsiniz.

5

34