Ofis Depolama

Ofis depolama hizmetinin, ev depolama hizmetinden hiçbir farkı olmamaktadır. Ankara ofis depolama hizmeti alırken, ev eşyalarınız nasıl depolanıyorsa ofis eşyalarınızda aynı düzen ve özveri ile depolanacaktır. Ofis eşyaları içerisinde de mobilya ürünlerin bulunmasından ötürü dikkat edilmektedir. Bir ofisin kapatılması yada taşınması fakat taşınacağı yerin hazır olmaması sebebiyle eşyaların ortada kalması durumunda ofis eşyası depolama hizmeti alınabilmektedir.

Ofis eşyalarının özenle toplanarak araçlara yerleştirilmesi ve aynı özen ile depolama yapılacağı noktaya dikkatle taşınması çok önemlidir. Tüm ofis eşyaları, hacim yada kilo fark etmeksizin özel koruma ile ambalajlanır ve Ankara da bulunan depolarda muhafaza altına alınır. Profesyonel ofis depolama hizmeti rio nakliyat tarafından 30 yıldır verilmektedir.

Ofis Eşyası Depolama

Rio nakliyat ofis eşyası depolama hizmeti için tam donanımlı olarak çalışmaktadır. Evden eve nakliyat ve ofis depolama hizmeti ayrı ayrı hizmet olmasından ötürü kadrolarımız ayrı çalışmaktadır. Oldukça güvenli olan depolarımız 7/24 görünür, görünmez kamera sistemleri ile güvenlik personellerince takip edilir. Ofislerin küçük yada büyük malzemelerine göre depo alanı kiralayabilirsiniz.

Ekstra büyük depo alanları da bulunan firmamızda eşyalarınıza yapılacak keşif ile tam uygun depo kiralanır. Eşyalarınız için uygun metrekare de kiralanan deponun gereksiz büyük olmasındansa tam ebatlarda olması fazladan ödeme yapmanıza gerek kalmayacaktır. Yeni bir ofise taşınırken fazlalık olarak kalan eşyaları da ofis depolama olarak bizlere teslim edebilir ve dilediğiniz zaman gelip istediğiniz eşyayı alıp yada bırakıp istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

ofis depolama

Ofis ve Büro Depolama

Kiralayacak olduğunuz depo da ister ofis eşyası ister büro eşyası bulundurabilirsiniz. Depo bölümleri özel olarak tasarlanmış kapalı, havalandırması bulunan ve sürekli ilaçlama yapılan ortamlardan oluşmaktadır. Ofis ve büro depolama yapmak için rio nakliyat olarak bizlerle iletişime geçtiğinizde eşyanıza uygun bir bölme kiralanacaktır. Bu bölümün sizlerde anahtarı olmasından ötürü rahatlıkla gelebilir ve ofis depolama bölümünde ki eşyalarınızla ilgilenebilirsiniz.

Depo kiralama hizmeti kapsamında sigorta da dahildir. Eşyaların depoda bulunduğu ve geri adresinize taşınana kadarki süreçte tarafımızca sigortalı olmasından ötürü oluşabilecek en ufak bir kusurda dahi sigorta devreye girer ve sorumluluğunu almaktayız. Eşyalarınızı mutlaka bir firmaya emanet ederken sigorta yaptırmalı ve sözleşme de bu ibare olmasına dikkat etmelisiniz.

ofis depolama

Ofis Eşyası Depolama Sistemleri

Ofis eşyası depolanacak bölümler özel olarak depo için tasarlanması gerekmektedir. Bina altı, bodrum katı, nem, rutubet gibi istenmeyecek havadar bölümlerde eşyalarınızın olması zarar görebilme ihtimalini artırır. Ankara depo kiralama hizmeti için bir çok ilçe de depolarımız bulunmaktadır. Adresinize göre yada sizlerin tercihine göre depolarımızdan size yakın olanları görebilir ve tercih seçeneğiniz bulunmaktadır. Kiralık depo sistemleri için rio nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz.

Eşyalarınızın depolarda muhafaza edilmesi için rio nakliyat ekibi adresinize gelerek eşyalarınızın paketleme işlemlerini uygular. Ofisiniz 1. kat ve üzeri katlarda bulunuyor ise asansörlü nakliyat marifeti ile rahatlıkla ofis eşyalarının araçlara düzenli yerleşmesi sağlanır. Ardından tercih ettiğiniz depoya doğru dilerseniz sizlerde eşlik ederek yola çıkılır. Sizlerin de katılımı ile eşyalar depolara konularak anahtarları size teslim edilmektedir. Ofis depolama fiyatları öğrenmek ve %20 indirimli fiyatlardan yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.