Taşınırken Koli Nereden Bulunur

Taşınırken Koli Nereden Bulunur? & Ankara Eşyası Taşıma

Nakliyat günü yaklaştıkça bir çoğumuz Koli arama derdinde düşeriz. Taşınırken koli nereden bulunur? sorusuna ödeme yapmadan bir çok yerden tedarik edebilirsiniz. Koliye genelde veride çoğu zaman ihtiyacımız olmaz ancak taşınma esnasında çok değerli ve kıymetli olur. Genelde çevremizde esnaftan bu konuda destek alabilirsiniz.

Sizlere en kolay koli nasıl bulursunuz ve nerelerden temin edebileceğiniz ilgili Ankara Rio nakliyat olarak tecrübemiz ile kısa bilgiler vereceğiz. Öncelikle bir çoğunuz kaç adet koli ihtiyacı olacağı konusunda tereddüt yaşamaktadır. 2+1 veya 3+1 daire için ortalama 30-40 civarı adette koliye ihtiyacınız olacaktır. Taşınmak isteyen bazı kişiler evden eve nakliyat firması tarafından tedarik edilmesini isteyebilir. Fakat bilgi verilmediği sürece nakliyat firması tedarik etmeyecektir.

Koli Bulabileceğiniz Yeler Nerelerdir?

Koli alımlarınızı ücreti ile yapabileceğiniz gibi ücretsiz bir şekilde temin etmeninde yolları bulunmaktadır. Ücreti ile neredeyse her ilçede bulunan ambalaj mağazalarında da 50-60 adet 100-150TL arasında bir fiyata bulmak mümkündür. Şayet para vermek istemiyorum diyorsanız taşınmanız dan bir süre öncesinde çevrenizde bulunan ticari işyerlerinden günden güne toplayarak da kolilerinizi biriktirebilirsiniz.

Ankara ilimizde bir çok esnaf bu koliler işine yaramadığı için çöpe yada geri dönüşüme vermektedir. Sizler bir süre önce talep etmeniz durumunda ayırarak size ücret talep etmeden teslim edebilmektedir.

Taşınırken Koli Nereden Bulunur

Marketlerden Koli İstemek

En çok kolinin bulunduğu yerlerden biri marketlerdir. Genelde ufak ürün gurubu satışları için Marketler kolilerde ürünleri almaktadır. Ürünler rafa dizildikten sonra boşa çıkmakta ve depolarda saklanmazlar. Boştaki tüm kolilerde genelde günün erken saatleri yada akşamın geç saatlerinde market önlerinde bırakılmakta kağıt toplayıcılar tarafından alınmaktadır. Eğer yakın çevrenizdeki marketlerle irtibata gerçekseniz depolarında biriken yada boşa çıkacak kolileri sizler için ayırabilmektedirler. Marketlerle beraber semt ballarında da Taşınma için koli temini sağlayabilirsiniz.

Şayet bulamama durumunda Ankara evden eve nakliyat hizmeti alacağınız firma ile iletişime geçerek talep edebilir ve tedarik edebilirsiniz.

Taşınırken Koli Nereden Bulunur

Mobilya Mağazalarında Koli İstemek

Mobilya mağazalarında büyük kolileri bulabilirsiniz. Ancak Marketler gibi her gün koli çıkmaz. genelde sevkiyat sonralarında bolca koli bulunmaktadır. Sizlerde bir kaç gün önceden yakın çevrenizde bulunan mobilya mağazalarını ziyaret ederek bedelsiz bir şekilde kolilerini talep edebilirsiniz. Mağazalar bu konuda çevre halkına kolaylıkla destek olmaktadır. Tek yapmanız gereken gidip mağaza personeline isteğinizi, ihtiyacınızı anlatmanızdır.

Taşınırken Koli Nereden Bulunur

Beyaz Eşya Mağazaları

Beyaz eşya satışı yapan ve spor beyaz eşya mağazaları da yoğun bir koli merkezidir. Oldukça geniş ve işinizi görebilecek ebatta koliye Beyaz Eşya mağazalarından ulaşabilirsiniz. Beki bir buzdolabı ürünün kolisi sizin ihtiyacınızı karşılayamayacak ancak ufak ev aletleri ve elektrikli aletlerin kolileri tam olarak taşınma esnasında işinizi görecektir. Yine size düşen adresinize yakın konumlardaki beyaz eşya satışı gerçekleştiren yerleri ziyaret etmektir.

Rio nakliyat olarak tüm taşınma esnasında sizlere en iyi desteği sağlıyoruz. Asansörlü nakliyat yada eşya depolama gibi hizmetler içinde koli ihtiyacınız bulunmaktadır. Taşınırken koli nereden bulunur? Şayet koli bulamadığınız taktirde bize ulaşarak dilediğiniz adette talep edebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir